ART TECH je malá dynamická firma, kterou tvoří několik profesionálů: kameramanů, střihačů, fotografů, programátorů, techniků a marketingových odborníků, kteří svůj talent věnují jedinému společnému cíli – uplatnit svou kreativitu v zájmu vaší firmy. Zabýváme se moderními technologiemi, umíme skloubit jejich výhody, efektivně je nasadit a využít ve Váš prospěch. Naše služby vám mohou pomoci, podívejte se, jak!

Naše služby

Čím se zabýváme? Naše služby podle objemu realizovaných zakázek (2015).

Video
Foto
Produkce akcí
Poradenství

Máte dotazy? Spojte se s námi!

Potřebujete poradit, jak váš projekt vhodně uchopit? Chcete znát cenový odhad natáčení, fotoprací či kompletní videoprodukce? Rádi vám všechno zodpovíme.

Možnosti efektivního nasazení videa ve vaší firmě

Interní komunikace

Oblasti využití videa jsou dnes v prostředí firmy takřka neomezené. A to jak k vlastní prezentaci navenek, díky své bezkonkurenční názornosti se však video čím dál více prosazuje i ve vnitropodnikové komunikaci. Jeho rozumné použití tak může nejen zvýšit efektivitu různých procesů, ale i výrazně snížit náklady, například:

Naše služby: interní komunikace (graf 1)

Externí komunikace

Tradiční formou korporátního a firemního videa je prezentace firmy, značky. výrobků, či služeb navenek. I v této oblasti ale video nabralo mnoha nových podob i cest, kterými je distribuováno ke své cílové skupině. Klasické komunikační kanály prostřednictvím sdělovacích prostředků dnes již překonávají kampaně na sociálních sítích (zejména Facebook a YouTube), ale často i nejrůznější aplikace pro chytré telefony a tablety. Formy užití videa směrem k zákazníkovi mohou být rozličné:
Naše služby: externí komunikace (graf 2)
Kromě toho si dnes již pomalu nedovedeme představit webovou stránku bez videa. Ani záznamová média ještě nemají doslouženo: potištěné DVD v korporátním designu, nebo flash disk s logem, obsahující videoprezentaci určitě zaujme. Poraďte se s námi, jak můžeme právě vám pomoci zefektivnit komunikaci a zviditelnit vaši firmu!