Vytvořili jsme videa pro prezentaci mnoha úspěšných projektů
na soutěžích jako Louskáček, Red Dot Award a dalších.


Řekli o nás

Spolehlivost, rychlost, ochota a kreativita - to jsou vlastnosti, které očekávám u spolupracovníků a kolegů ve své vlastní firmě. O to je však příjemnější, když se s takovými vlastnostmi setkám i u obchodního partnera.

Kateřina SobotkováŠéfredaktorkaGastro & Hotel

Ráda bych vám aspoň na dálku poděkovala za zpracování našeho videa – prezentace o.s. LORM - pro Zákaznický večer Siemens. Na večeru v Obecním domě se nám tak podařilo získat přes 115 tis. korun na sociální služby pro naše hluchoslepé klienty a Vy na tom máte velkou zásluhu, děkuju!

Petra ZimermanováŘeditelkao. s. LORM

S firmou ART TECH spolupracujeme již třetím rokem na mnoha různých projektech. Jejich spolehlivost a flexibilita při natáčení i postprodukci vede ke skvělým výsledkům, které rádi prezentujeme na našem portále FITHALL.cz. Proto ART TECH rádi doporučujeme i Vám!

Irena ŠťovíčkováProject Manager Fithall.cz

Mé zkušenosti a spolupráce se studiem ART TECH začaly před více než 8 lety v reklamní agentuře Ogilvy. Díky profesionalitě, kreativitě, know-how a osobnímu přístupu ke každé zakázce následovala další spolupráce ve společnostech SAB Miller International, Ahold a SmartBetting.

Evženie DvořákováMarketing SpecialistO2

Naši spokojení klienti

Napsali o nás

Přečtěte si článek na webu Lions Clubu Praha Orel, kde si můžete prohlédnout i naše fotografie a video z akce.

Máte dotazy? Spojte se s námi!

Potřebujete poradit, jak váš projekt vhodně uchopit? Chcete znát cenový odhad natáčení, fotoprací či kompletní videoprodukce? Rádi vám všechno zodpovíme.